Zamów usługę

Poznaj Kardiotele

Chorujesz na serce? Miewasz problemy kardiologiczne? Dbasz o profilaktykę? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy usługę Kardiotele. Dzięki niej możesz monitorować stan swojego serca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A my otoczymy Cię stałą, profesjonalną opieką kardiologiczną.

Badanie wykonasz za pomocą niewielkiego, przenośnego aparatu EKG. Wynik możesz w każdej chwili konsultować telefonicznie ze specjalistą w całodobowym Centrum Telemedycznym 24H. Jeśli lekarz stwierdzi, że Twoje życie jest zagrożone, wezwie do Ciebie zespół ratownictwa medycznego. Przekaże także dyspozytorowi informacje na temat przebiegu Twojej choroby i aktualnego stanu zdrowia.

Problemy z dostępem do lekarza specjalisty sprawiają, że Pacjenci coraz chętniej korzystają z systemu całodobowej teleopieki kardiologicznej. Dzięki Kardiotele, za pomocą niewielkiego przenośnego aparatu EKG, Pacjent jest otoczony stałą i profesjonalną opieką kardiologiczną, nawet w przypadku, gdy sam nie jest w stanie udać się do przychodni.

Lekarze Centrum Telemedycznego 24H niosą pomoc doraźną, stanowiącą istotne uzupełnienie bezpośredniego kontaktu z lekarzem POZ i prowadzącym kardiologiem. Z usługi Kardiotele korzystają także Pacjenci, którzy nie chcą od razu, gdy tylko odczuwają jakieś dolegliwości, dzwonić po pogotowie ratunkowe, bo boją się niepotrzebnie trafić do szpitala.